Doe mee met burendag op zaterdag 23 september 2023!
Maak kans op een budget van 350 euro ….
Buurten worden socialer en leuker als buren elkaar ontmoeten, elkaar helpen en zich samen inzetten voor de buurt. Die contacten zijn de basis voor een sociaal sterke samenleving waarin iedereen ertoe doet.
Douwe Egberts en het Oranje Fonds willen mensen dichter bij elkaar brengen. Zij zijn initiatiefnemers van Burendag en Vincio Wonen ondersteunt dit initiatief.
Bedenk samen met je buren een leuke activiteit en nodig iedereen uit!
Je kunt vanaf 12 juni tot 12 juli 2023 je activiteit aanmelden en een financiële bijdrage aanvragen (tot maximaal € 350,-) bij het Oranje Fonds om het Burendagplan te kunnen uitvoeren. Let op: hierbij geldt wel op = op.
Meer informatie over deze dag en het aanmelden kan via Doe 23 september mee aan Burendag | Burendag
Laat ons dit weten of je aanvraag voor een financiële bijdrage is goedgekeurd. Dat kan via onderstaand mailadres. Wij leveren dan ook een bijdrage!
Heeft u nog vragen mail dan naar [email protected] of bel 045 - 208 61 18
De coalitie heeft in de Voorjaarsnota afgesproken om de huren van sociale huurwoningen in 2025 en 2026 te bevriezen. Er is nog veel onduidelijkheid over deze maatregel. Zodra de formele besluitvorming van het kabinet en de Tweede Kamer bekend is, kunnen wij inschatten wat dit betekent voor u als huurder. Mocht blijken dat de huurverhoging niet doorgaat, dan informeren we u zo snel mogelijk.
U hoeft nu niets te doen en krijgt van ons bericht als het besluit definitief is.